Samsung Galaxy S21 FE 256GB White (8GB Ram)
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Bluetooth | |
| WiFi | |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G |
| Afmeting - hoogte | 15,57 cm |
| Besturingssysteem | Android |
| Afmeting - breedte | 7,45 cm |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Afmeting - diepte | 0,79 cm |
| Gewicht | 177 gram |
| IP-classificatie | IP68 stof (volledig) en waterdicht |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 86,7 % |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.840 MHz |
| NFC | |
| WiFi | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Primaire camera: resolutie | 12 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 12 MPixel |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Uitgangsvermogen RMS totaal | 25 |
| Voedingsaansluiting | USB Type-C |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) | |
| IP-classificatie | IP68 stof (volledig) en waterdicht |
| Display |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Snelladen | |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 155,7 mm |
| Breedte | 74,5 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 177 gram |
| Kleur | Wit |
| USB poort |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| FLAC | |
| MP3 | |
| OGG | |
| WAV |
| SKU | SM-G990BZWGEUB | |
| EAN | 8806092584884 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 januari 2022 |