Samsung Galaxy S22 128GB Pink/Gold
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 422 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 10 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 7680x4320 |
| Accucapaciteit | 3.700 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 146 mm |
| Breedte | 70,6 mm |
| Dikte | 7,6 mm |
| Gewicht | 167 gram |
| Kleur | Goud |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-S901BIDDEUE | |
| EAN | 8806092987319 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 juli 2022 |