Samsung Galaxy S4 Black
- Bekijk 2 reviews
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 8,5 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 441 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 600 (APQ8064T) |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | Qualcomm Krait 300 |
| Snelheid cluster 1 | 1.900 MHz |
| GPU | Adreno 320 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 17 uur |
| Stand-by tijd | 370 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.600 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 136 mm |
| Breedte | 69,8 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 130 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | GT-I9505ZKAPHN, GT-I9505ZKADBT, GT-I9505ZKALUX, GT-19505ZKABTU, GT-I9505ZKABTU, GT-I9505ZKANEE, GT-I9505DKYPHN, GT-I9505ZKA, I9505BLACK, GT-I9505DKYDBT, GT-I9505ZKEDBT, S4 BLACK EDITION, GT-I9515ZKAXEH, GT-I9505DKYATO, GT-I9515DKYDBT/EU, GT-I9505DKYBTU | |
| EAN | 8806085629004, 0660582683970, 3520410000680, 3526350059576, 4021114186837, 5060124898537, 8806085560000, 8806085560406, 8806085561885, 8806085568716, 8806085585874, 8806085766914, 8806086099851, 8806086101707, 8806086106696, 8806086135009, 8806086182522 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 maart 2013 |
Bij Hardware.Info richten we ons uiteraard voornamelijk op de hardware van een nieuw product. Bij de Samsung Galaxy S4 hebben we ook even wat beter gekeken naar de software.
4 mei 2013 05:59
Vorige week hebben we de review van de Samsung Galaxy S4 online gezet. Daarin ontbraken de resultaten van de accutests en een definitieve conclusie. Die zijn er nu wel.
1 mei 2013 10:23