Samsung Galaxy S5 Mini Black
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Werkgeheugen | 1.536 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 11,7 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 326 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 3 Quad 3470 |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A7 |
| Snelheid cluster 1 | 1.400 MHz |
| GPU | ARM Mali-400 MP4 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2,1 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 1 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 10 uur |
| Stand-by tijd | 252 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.100 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 131,1 mm |
| Breedte | 64,8 mm |
| Dikte | 9,62 mm |
| Gewicht | 119,2 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-G800FZKAPHN, SM-G800FZKADBT, S5MINIBLACK, SM-G800FZKALUX, SM-G800FZKABTU, SM-G800HZKDXEO, SM-G800FZKAXEO, SM-G800FZKAPRO, SM-G800FZKAITV, G800FSEU, SM-G800FZKANEE | |
| EAN | 8806086366823, 4021114194856, 8806086268356, 8806086278447, 8806086295086, 8806086351768, 8806086358538, 8806086358552, 8806086366809, 8806086369534, 8806086399845, 8806086431095 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 augustus 2014 |
Na de introductie van een topmodel is het vrijwel onvermijdelijk dat er een kleine variant van wordt uitgebracht. Wij gingen aan de slag met de HTC One Mini 2 en de Samsung Galaxy S5 Mini.
28 augustus 2014 05:59