Samsung Galaxy S9 64GB Blue
- Bekijk 3 reviews
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2960x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 47,8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2960x1440 |
| Pixeldichtheid | 568 ppi |
| Beeldverhouding | 5:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 9 Octa 9810 |
| ARM-architectuur | ARMv8 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | Samsung Exynos M3 |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 4 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 2 | 1.790 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | ARM Mali-G72 MP18 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 60 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 240 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 960 fps | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 22 uur |
| Stand-by tijd | 78 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snelladen | |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,6 mm |
| Breedte | 68,8 mm |
| Dikte | 8,9 mm |
| Gewicht | 161 gram |
| Kleur | Blauw |
| Barometer | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Elektronisch kompas | |
| Miracast | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 241 |
| SKU | SM-G960FZBDPHN, SM-G960FZBDDBT, SM-G960BLUE, SM-G960FZBDLUX, SM-G960FZBABTU, SM-G960FZBD, SM-G960FZBDPHE, SM-G960FZBDXEO, SM-G960FZBADBT, SM-G960FGBDDBT | |
| EAN | 8801643147921, 2000000612393, 8801643096823, 8801643097196, 8801643133160, 8801643133238, 8801643147914, 8801643195069, 8801643619688 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 28 februari 2018 |
Grote vergelijkingstests zijn de specialiteit van Hardware Info en daar kunnen we deze test zonder meer ook onder scharen. We testten de wifi-prestaties van maar liefst 80 smartphones. Welke is het snelste als je geen 4G hebt?
1 januari 2020 05:59
Wat betreft smartphones viel er in 2018 zeker wat te kiezen. Wij verzamelden twaalf vlaggenschepen van tien fabrikanten om de balans op te maken: wat was de beste smartphone van 2018?
29 december 2018 05:59
Het was eind februari ergens in Barcelona toen de Zuid-Koreaanse smartphone gigant Samsung met de S9 en S9+ haar nieuwste generatie vlaggenschepen officieel lanceerde. Nu is het tijd om de balans op te maken: is dit meer dan een S8(+)1?
15 maart 2018 17:00