Samsung Galaxy S9 64GB Purple
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2960x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2960x1440 |
| Pixeldichtheid | 568 ppi |
| Beeldverhouding | 5:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 9 Octa 9810 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 4 |
| Snelheid cluster 2 | 1.700 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | ARM Mali-G72 MP18 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie |
| Gesprekstijd | 22 uur |
| Stand-by tijd | 78 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,7 mm |
| Breedte | 68,7 mm |
| Dikte | 8,5 mm |
| Gewicht | 163 gram |
| Kleur | Paars |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-G960FZPDPHN, SM-G960FZPDDBT, SM-G960PURPLE, SM-G960FZPDLUX, SM-G960FZPABTU, SM-G960FZPD, SM-G960FZPDXEO, SM-G960FZPADBT | |
| EAN | 8801643148256, 8801643097363, 8801643133344, 8801643133436, 8801643148232, 8801643151843 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 28 februari 2018 |
Het was eind februari ergens in Barcelona toen de Zuid-Koreaanse smartphone gigant Samsung met de S9 en S9+ haar nieuwste generatie vlaggenschepen officieel lanceerde. Nu is het tijd om de balans op te maken: is dit meer dan een S8(+)1?
15 maart 2018 17:00