Samsung Galaxy Star Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A5 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 14 uur |
| Stand-by tijd | 320 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 105,2 mm |
| Breedte | 58,5 mm |
| Dikte | 11,9 mm |
| Gewicht | 102,5 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Notities | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Generic Access Profile (GAP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-S5280LKALUX, GT-S5280LKADBT, GT-S5280LKA | |
| EAN | 8806085789555, 8806085736429 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 25 juli 2013 |