Samsung Galaxy Xcover 4s Black
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 7 Octa 7885 |
| Aantal cores totaal | 6 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 1.600 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.600 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 2 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.800 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 145,9 mm |
| Breedte | 73,1 mm |
| Dikte | 9,7 mm |
| Gewicht | 172 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-G398FZKDE32, SM-G398BLACK, SM-G398FZKDE48 | |
| EAN | 8806090004261, 8806090004223 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 juni 2019 |