Samsung Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition Black
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,3 inch |
| Schermresolutie | 1480x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,3 inch |
| Schermresolutie | 1480x720 |
| Pixeldichtheid | 311 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,1 mm |
| Breedte | 71,6 mm |
| Dikte | 9,2 mm |
| Gewicht | 172 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer |
| SKU | SM-G525FZKDEEH | |
| EAN | 8806092174931 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 augustus 2022 |