Samsung Galaxy Y Pro Txt B5510 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 2,6 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Werkgeheugen | 160 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,6 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 154 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 832 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 2 x |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Gesprekstijd | 500 uur |
| Stand-by tijd | 500 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 111 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Gewicht | 109 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| mp3 |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-B5510CAAXEN, GT-B5510CAA, GT-B5510CAADBT, GT-B5510CAALUX, GT-B5510CAAXEU | |
| EAN | 8806071532615, 8806071582276, 8806071586366, 8806071619835, 8806071676951 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 oktober 2011 |