Samsung Galaxy Y S5360 Pink
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Werkgeheugen | 384 MB |
| Opslaggeheugen | 0,5 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 0,18 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Broadcom BCM21553 |
| ARM-architectuur | ARMv6 |
| Aantal cores totaal | 1 |
| Type cluster 1 | ARM ARM11 |
| Snelheid cluster 1 | 832 MHz |
| GPU | Broadcom VideoCore-IV |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 2 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Gesprekstijd | 6 uur |
| Stand-by tijd | 120 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 103,8 mm |
| Breedte | 57,7 mm |
| Dikte | 11,8 mm |
| Gewicht | 97 gram |
| Kleur | Roze |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-S5360OIAXEU, GT-S5360OIANEE, GT-S5360OIAXEN, GT-S5360IAXEN, GT-S5360OIA | |
| EAN | 8806071788159, 8806071745015, 8806071771182 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 mei 2012 |
De Galaxy-lijn van Samsung is natuurlijk hoofdzakelijk bekend van de modellen in de hogere klasse. Er zijn echter ook instappers in deze lijn. Wij testten er drie.
25 januari 2013 15:00