Samsung Galaxy Young 2 White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 165 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Aantal cores totaal | 1 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 640x480 |
| Gesprekstijd | 6 uur |
| Accucapaciteit | 1.300 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 109,8 mm |
| Breedte | 59,9 mm |
| Dikte | 11,8 mm |
| Gewicht | 108 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Device ID Profile (DID) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| SKU | SM-G130HZWNPHN, SM-G130HZWNDBT, G130 GALAXY YOUNG2 WHITE, G130 GALAXY YOUNG 2 WHITE, GALAXY YOUNG 2 WHITE, SM-G130HZWNLUX, SM-G130HZWNBTU | |
| EAN | 8806086243872, 8806086292337, 8806086310086 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 augustus 2014 |