Samsung S5620 Monte Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,15 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 227 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,15 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Gesprekstijd | 6 uur |
| Stand-by tijd | 450 uur |
| Accucapaciteit | 1.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 108,8 mm |
| Breedte | 53,7 mm |
| Dikte | 12,4 mm |
| Gewicht | 92 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| GPS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-S5620DKA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 april 2010 |