Samsung S8300 Ultra Touch Noble Red Casino Pack
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Schermresolutie | 400x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 90 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Schermresolutie | 400x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 640x480 |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Gesprekstijd | 4 uur |
| Stand-by tijd | 300 uur |
| Accucapaciteit | 880 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 12,7 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 12,7 mm |
| Gewicht | 119 gram |
| Kleur | Rood |
| MMS | |
| GPS | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | CASINO-PACK | |
| EAN | 8808993390373 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 maart 2010 |