Samsung Star S5230 Hello kitty Pink
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 100 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Digitale zoom | 2 x |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Model type | Bar |
| Gesprekstijd | 10 uur |
| Stand-by tijd | 700 uur |
| Accucapaciteit | 1.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 104 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Dikte | 11,9 mm |
| Gewicht | 92 gram |
| Kleur | Roze |
| MMS | |
| SMS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-S5230WIH, GT-S5230WIHXEN, GT-S5230WIHDBT | |
| EAN | 8808993707560, 8808993569618, 8808993672127 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 25 januari 2010 |