Samsung Star S5230 Red
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 400x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 50 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 400x240 |
| Pixeldichtheid | 155 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Digitale zoom | 2 x |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 10 uur |
| Stand-by tijd | 600 uur |
| Accucapaciteit | 1.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 104 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Dikte | 11,9 mm |
| Gewicht | 92 gram |
| Kleur | Rood |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | GT-S5230GRA, GT-S5230GRAXEN, GT-S5230GRADBT | |
| EAN | 8808993795765, 8808993907175 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 januari 2010 |