Sharp Aquos V 64GB Black
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,9 inch |
| Schermresolutie | 2160x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 5,9 inch |
| Schermresolutie | 2160x1080 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 2.360 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.900 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | Adreno 540 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Accucapaciteit | 3.160 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 157 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Gewicht | 173 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | A3PBGA04TB | |
| EAN | 4974019134741 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 9 juli 2020 |