Sony Ericsson Elm
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Werkgeheugen | 280 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 182 ppi |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Model type | Bar |
| Gesprekstijd | 10 uur |
| Stand-by tijd | 446 uur |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth |
| Lengte | 14 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Dikte | 45 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| GPS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav |
| SKU | 1236-7250 | |
| EAN | 7311271268192 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 maart 2010 |