Sony Ericsson LT18I Xperia Arc S Silver
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 4,2 inch |
| Schermresolutie | 854x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 8,1 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4,2 inch |
| Schermresolutie | 854x480 |
| Pixeldichtheid | 233 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 1 |
| Snelheid cluster 1 | 1.400 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8,1 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 16 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 460 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 8,7 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Dikte | 63 mm |
| Gewicht | 117 gram |
| Kleur | Zilver |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| aac | |
| mp3 |
| SKU | 1254-2341 | |
| EAN | 7311271353775 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 januari 2012 |