Sony Ericsson Vivaz Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,07 GB |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 640x360 |
| Cameraresolutie (achter) | 8,1 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Symbian |
| Werkgeheugen | 75 MB |
| Opslaggeheugen | 0,07 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 640x360 |
| Pixeldichtheid | 229 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Snelheid cluster 1 | 720 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8,1 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Stand-by tijd | 430 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth |
| Lengte | 107 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 12,5 mm |
| Gewicht | 97 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| SKU | 1234-3545 | |
| EAN | 7311271251699 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 24 februari 2010 |