Sony Ericsson Xperia Mini Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,312 GB |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 0,312 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 192 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 8 x |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Stand-by tijd | 340 uur |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth |
| Lengte | 88 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Gewicht | 99 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Muziekspeler | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 |
| SKU | 1248-8668 | |
| EAN | 7311271325659 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 maart 2012 |