Sony Ericsson Xperia Pro MK16i Silver
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 3,7 inch |
| Schermresolutie | 854x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 0,3 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 3,7 inch |
| Schermresolutie | 854x480 |
| Pixeldichtheid | 265 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 0,3 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Digitale zoom | 16 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 400 uur |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Dikte | 13,7 mm |
| Gewicht | 142 gram |
| Kleur | Zilver |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 |
| SKU | 1248-7206 | |
| EAN | 7311271324805 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 maart 2012 |