Sony Xperia 5 V 128GB Black
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 13 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 2520x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 52 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6E (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 13 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,1 inch |
| Schermresolutie | 2520x1080 |
| Pixeldichtheid | 449 ppi |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Type glas voorzijde | Gorilla Glass Victus 2 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm SM8550 Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 3.200 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 52 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 12 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 154 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Dikte | 8,6 mm |
| Gewicht | 182 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | XQDE54C0B.EUK | |
| EAN | 4589771649626 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 september 2023 |
De nieuwe Sony Xperia 5 V kost duizend euro. Voor dat bedrag krijg je een toestel dat uitstekende prestaties biedt, maar ook enkele minpunten kent. In dit artikel nemen we de 5 V onder de loep.
27 oktober 2023 08:00