Sony Xperia P LT22i Red
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 13,23 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Pixeldichtheid | 275 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | ST-Ericsson NovaThor U8500 |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A9 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| GPU | ARM Mali-400 MP |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 8 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 6 uur |
| Stand-by tijd | 475 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.300 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 122 mm |
| Breedte | 59,5 mm |
| Dikte | 10,6 mm |
| Gewicht | 122 gram |
| Kleur | Rood |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 1263-0814 | |
| EAN | 7311271379027 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 28 maart 2013 |