Sony Xperia Tipo Blue
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Opslaggeheugen | 2,9 GB |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 2,9 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 2,5 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 180 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S1 (MSM7225) |
| Snelheid cluster 1 | 800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 5 uur |
| Stand-by tijd | 470 uur |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 103 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Dikte | 13 mm |
| Gewicht | 99,4 gram |
| Kleur | Blauw |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| Calculator | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | 1263-0157, 1264-1147 | |
| EAN | 7311271378877, 7311271383123, 7311271383147 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 7 juli 2012 |
De Xperia-lijn van Sony begint inmiddels behoorlijk forse vormen aan te nemen. De Xperia J en de Tipo worden nadrukkelijk aan of tegen de onderkant van de markt gepositioneerd. Wij bekeken deze modellen eens wat beter.
29 december 2012 15:00