Sony Xperia Z White
- Bekijk 3 reviews
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 441 ppi |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| GPU | Adreno 320 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 11 uur |
| Stand-by tijd | 550 uur |
| Accucapaciteit | 2.330 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 139 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 146 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 1270-4183, 1270-5658, 1270-5677, 1270-1923, 7311271407737 | |
| EAN | 7311271406969, 7311271407676, 7311271407737 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 januari 2013 |
2013 wordt het jaar van de Full HD-smartphone. De Xperia Z van Sony is de eerste die we in handen kregen. We gingen er uiteraard mee aan de slag.
7 maart 2013 05:59
In deze aflevering bespreken we twee Sony producten die ondank een groot verschil in formaat, toch érg op elkaar lijken. We hebben het dan over de Xperia Z smartphone en Xperia Tablet Z tablet. Beide toestellen maken namelijk gebruik van een snelle quad-core processor van Qualcomm, hebben een Full HD beeldscherm en zijn volledig waterdicht. Wij gingen met beide producten aan de slag en vertellen wat onze bevindingen zijn.
6 maart 2013 12:18
Het Mobile World Congress is pas vandaag officieel van start gegaan, maar veel fabrikanten hebben hun nieuwe 2013 high-end toestellen al voor de beurs aangekondigd. Wij zetten ze op een rijtje.
25 februari 2013 16:15