Xiaomi Mi 9T 128GB Black
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,39 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,39 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.200 MHz |
| GPU | Adreno 618 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 20 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 2 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 156,7 mm |
| Breedte | 74,3 mm |
| Dikte | 8,8 mm |
| Gewicht | 191 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Miracast | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| mp3 |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MZB7721EU, MZB7720EU | |
| EAN | 6941059624615 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 juli 2019 |
De Xiaomi Mi 9 liet dit voorjaar zien dat een high-end smartphone geen duizend euro hoeft te kosten. In de vorm van de Mi 9T is er nu een goedkopere versie, die het midrange-segment op zijn kop moet zetten.
12 augustus 2019 05:59