Xiaomi Poco F2 Pro 128GB Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,67 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 107 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,67 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 87,2 % |
| Beeldverhouding | 2.2:1 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | Qualcomm Kryo 585 |
| Snelheid cluster 1 | 2.841 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 1 |
| Type cluster 2 | Qualcomm Kryo 585 |
| Snelheid cluster 2 | 2.419 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 3 |
| Type cluster 3 | Qualcomm Kryo 585 |
| Snelheid cluster 3 | 1.804 MHz |
| Aantal cores cluster 3 | 4 |
| GPU | Adreno 650 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, zoomcamera, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 64 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 13 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Zoomcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Zoomcamera: diafragma | f/2 |
| Zoomcamera: type autofocus | Autofocus |
| Zoomcamera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Dieptecamera: resolutie | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 20 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 7680×4320 |
| Maximale resolutie bij 60 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 120 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 240 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 960 fps | 1920x1080 |
| Beeldstabilisatie video | Elektronische beeldstabilisatie |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.700 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snelladen | |
| Snellaad-techniek | USB Power Delivery 3.0 |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 163,8 mm |
| Breedte | 76,7 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Gewicht | 222 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Optisch in scherm |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 396 |
| SKU | MZB9499EU, MZB9491EU | |
| EAN | 6941059644187 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juni 2020 |