Xiaomi Redmi 12C 128GB Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,71 inch |
| Schermresolutie | 1650x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 108,54 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,71 inch |
| Schermresolutie | 1650x720 |
| Pixeldichtheid | 268 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 82,6 % |
| Beeldverhouding | 20,6:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 3 |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Processor / SoC | MediaTek Helio G85 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A75 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 2 | 1.800 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| GPU | ARM Mali-G52 MC2 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 50 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | - |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Zoomcamera: type autofocus | - |
| Zoomcamera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Dieptecamera: resolutie | 0,08 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snellaad-techniek | Fast charging 10W |
| Draadloos laden |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 168,8 mm |
| Breedte | 76,4 mm |
| Dikte | 8,77 mm |
| Gewicht | 192 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Capacitief achterzijde |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | MZB0DH2EU | |
| EAN | 6941812714959 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 mei 2023 |
| 3DMark Wild Life Extreme overall score | 186 |
|
|
| Average frame rate Extreme (fps) | 1,12 fps |
|
|
| 3DMark Wild life Extreme FPS-range laagste | 0 fps |
|
|
| 3DMark Wild Life Extreme FPS-range hoogste | 3 fps |
|