Xiaomi Redmi A1 32GB Green
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 6,52 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 6,52 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Processor / SoC | MediaTek Helio A22 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Lengte | 164 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Gewicht | 192 gram |
| Kleur | Groen |
| GPS | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | MZB0CGXEU | |
| EAN | 6934177785542 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 april 2023 |