Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64GB White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,53 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 6,53 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | MediaTek Helio G90T |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A76 |
| Snelheid cluster 1 | 2.133 MHz |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 2 | 2.000 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 20 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 161,7 mm |
| Breedte | 76,4 mm |
| Dikte | 8,81 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| Kleur | Rood |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| mp3 |
| MPEG 4 |
| SKU | MZB8620EU, MZB8541EU, MZB8333EU | |
| EAN | 6941059634638 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 oktober 2019 |