Xiaomi Redmi Note 9S 64GB Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,67 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,67 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 720G |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.300 MHz |
| GPU | Adreno 618 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 16 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.020 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 165,8 mm |
| Breedte | 76,7 mm |
| Dikte | 8,8 mm |
| Gewicht | 209 gram |
| Kleur | Grijs |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MZB9115EU, MZB9393EU | |
| EAN | 6941059640448, 6941059643036 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 mei 2020 |