JVC CS-DR6930
| Type speaker | Drieweg |
| Gescheiden componenten | |
| Draadloze subwoofer | |
| Tweeter |
| Bluetooth |
| Impedantie | 4 Ω |
| Nominaal vermogen | 70 W |
| Piekvermogen | 500 W |
| Gevoeligheid | 88 dB |
| Frequentiebereik laag | 58 Hz |
| Frequentiebereik hoog | 21 kHz |
| SKU | CSDR6930, 4975769435386 | |
| EAN | 4975769435386 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 1 augustus 2017 |