JVC CS-J420X
| Type speaker | Tweeweg |
| Draadloze subwoofer | |
| Tweeter |
| Bluetooth |
| Impedantie | 4 Ω |
| Nominaal vermogen | 21 W |
| Piekvermogen | 210 W |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Frequentiebereik laag | 45 Hz |
| Frequentiebereik hoog | 22 kHz |
| SKU | CSJ420X | |
| EAN | 4975769413797 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 oktober 2014 |