Intel 530 Series 360GB (M.2 2280)
- Alle ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 360 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 540 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 490 MB/s |
| Form-factor | M.2 2280 |
| Opgegeven capaciteit | 360 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Transistorgrootte flashchips | 20 nm |
| Leessnelheid (sequentieel) | 540 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 490 MB/s |
| Leessnelheid (4k random) | 41.000 IOps |
| Schrijfsnelheid (4k random) | 80.000 IOps |
| Form-factor | M.2 2280 |
| Hoogte | 3,7 mm |
| Encryptie | 256-bit AES |
| SKU | SSDSCKHW360A401 | |
| EAN | 0675901210089 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 juli 2015 |