Intel X25-M Postville 120GB
- Alle ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| Interface | Serial ATA 300 |
| Controller | Intel PC29AS21BA0 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 250 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 70 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| Cache geheugen | 32 MB |
| Interface | Serial ATA 300 |
| Controller | Intel PC29AS21BA0 |
| TRIM ondersteuning | |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Transistorgrootte flashchips | 25 nm |
| Voedingsconnector | SATA |
| Leessnelheid (sequentieel) | 250 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 70 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,5 mm |
| SKU | SSDSA2MH120G2K5 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 oktober 2010 |