Kingston SSDNow V300 120GB
- Alle ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| Controller | SandForce SF-2281 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 450 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 450 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| Controller | SandForce SF-2281 |
| TRIM ondersteuning | |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 450 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 450 MB/s |
| Leessnelheid (4k random) | 85.000 IOps |
| Schrijfsnelheid (4k random) | 55.000 IOps |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 7,0 mm |
| SKU | SV300S37A/120GBK, SV300S3B7A/120BK | |
| EAN | 0740617212679 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 november 2015 |