OCZ Agility 3 60GB
- Alle ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 60 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Controller | SandForce SF-2281 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 525 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 475 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Opgegeven capaciteit | 60 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Controller | SandForce SF-2281 |
| TRIM ondersteuning | |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Garantie | 3 jaar |
| Voedingsconnector | SATA |
| Leessnelheid (sequentieel) | 525 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 475 MB/s |
| Leessnelheid (4k random) | 10.000 IOps |
| Schrijfsnelheid (4k random) | 50.000 IOps |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,3 mm |
| SKU | AGT3-25SAT3-60G, 357481, AGT325SAT360G | |
| EAN | 0842024026792 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 6 mei 2011 |