OCZ Vertex 3 Max IOPS 480GB
- Alle ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 480 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Controller | SandForce SF-2281 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 500 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Opgegeven capaciteit | 480 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Controller | SandForce SF-2281 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Voedingsconnector | SATA |
| Leessnelheid (sequentieel) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 500 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,3 mm |
| SKU | VTX3MI-25SAT3-480G | |
| EAN | 0842024026549 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 april 2011 |