Plextor M3 Pro 128GB
- Alle ssd's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 128 GB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 535 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 350 MB/s |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Opgegeven capaciteit | 128 GB |
| Cache geheugen | 256 MB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| TRIM ondersteuning | |
| Type flashgeheugen | Multi-level cell (MLC) |
| Leessnelheid (sequentieel) | 535 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 350 MB/s |
| Leessnelheid (4k random) | 69.000 IOps |
| Schrijfsnelheid (4k random) | 75.000 IOps |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 7,0 mm |
| SKU | PX-128M3P | |
| EAN | 4718390729284 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 april 2012 |