AEG CX7-2-35TM
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 0 l |
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Oplaadindicator | |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 0 l |
| Snoerloos | |
| Kleur | Blauw |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Gebruikstijd | 35 min. |
| Parkeerstand | |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Spleetzuigmond | |
| Turboborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Wasbaar filter |
| Breedte | 26,5 cm |
| Diepte | 14,5 cm |
| Hoogte | 114,5 cm |
| Gewicht | 3,15 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 900 940 714 | |
| EAN | 7332543558537 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 maart 2018 |