AEG LX7-2-CR-A X Power Animal Edition
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Vermogen | 750 W |
| Energieklasse | A |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Wielen | |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Snoeropbergruimte | |
| Snoerlengte | 6 m |
| Kleur | Rood |
| Vermogen | 750 W |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Reinigingsklasse tapijt | C |
| Reinigingsklasse harde vloeren | A |
| Water opzuigend | |
| Actieradius | 9 m |
| Stofuitstootklasse | A |
| Parkeerstand | |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Spleetzuigmond | |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Zuigmond voor kussens | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Motorbeschermingsfilter | |
| Wasbaar filter | |
| Energieklasse | A |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 26,4 kWh |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 6,07 |
| Breedte | 32 cm |
| Diepte | 27 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 900 274 270, 900258472, 900258579 | |
| EAN | 7332543551347 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 oktober 2017 |