AEG VX7-2-ECO
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 4 l |
| Vermogen | 650 W |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 4 l |
| Soort buis | Telescopisch |
| Materiaal buis | Roestvrijstaal |
| Wielen | |
| Snoerloos | |
| Snoeropbergruimte | |
| Snoerlengte | 9,5 m |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 650 W |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Reinigingsklasse tapijt | B |
| Reinigingsklasse harde vloeren | A |
| Actieradius | 12 m |
| Stofuitstootklasse | A |
| Parkeerstand | |
| Stofzak vol indicator | |
| Automatische snoeroproller | |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Parketborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Motorbeschermingsfilter | |
| Wasbaar filter | |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 21,2 kWh |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 4,88 |
| Breedte | 29,3 cm |
| Diepte | 44,1 cm |
| Hoogte | 23,8 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Garantie | 2 |
| EAN | 7332543552764 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 9 november 2017 |