AEG VX82-1-ECO
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| Breedte | 30 cm |
| Diepte | 23,8 cm |
| Hoogte | 44,2 cm |
| Gewicht | 7,31 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 900258589 | |
| EAN | 7332543793051, 7332543694181 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |