Bissell 2765N CrossWave Cordless Max XL 3-in-1
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Vermogen | 200 W |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Oplaadstation | |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Snoerloos | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 200 W |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Gebruikstijd | 30 min. |
| Breedte | 26 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Hoogte | 115,6 cm |
| Gewicht | 5,22 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 2765N | |
| EAN | 0011120254419 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 juli 2022 |