Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Vermogen | 700 W |
| Energieklasse | A |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Draaghandvat | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal buis | Kunststof |
| Wielen | |
| Materiaal wielen | Kunststof |
| Snoerloos | |
| Snoeropbergruimte | |
| Snoerlengte | 6,6 m |
| Kleur | Grijs |
| Vermogen | 700 W |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Reinigingsklasse tapijt | C |
| Reinigingsklasse harde vloeren | B |
| Water opzuigend | |
| Actieradius | 10 m |
| Stofuitstootklasse | A |
| Parkeerstand | |
| Automatische snoeroproller | |
| Geluidsniveau | 80 dB |
| Aantal mondstukken | 6 |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Vloermondstuk | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Motorbeschermingsfilter | |
| Wasbaar filter | |
| Verwijderbare filter | |
| Energieklasse | A |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 28 kWh |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 6,44 |
| Breedte | 29,5 cm |
| Diepte | 34,8 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 8,06 kg |
| Garantie | 5 |
| SKU | 228415-01 | |
| EAN | 5025155027882 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 26 september 2017 |