Dyson Digital Slim Extra 216135-01
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 0 l |
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Oplaadstation | |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 0 l |
| Snoerloos | |
| Kleur | Grijs |
| Oplaadtijd | 3,5 uur |
| Oplaadbaar | |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Water opzuigend | |
| Dweilfunctie | |
| Gebruikstijd | 20 min. |
| Geluidsniveau | 87 dB |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Motorbeschermingsfilter | |
| Verwijderbare filter |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 22,3 cm |
| Hoogte | 122 cm |
| Gewicht | 2,11 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 216135-01 | |
| EAN | 5025155023297 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 september 2016 |