Miele Complete C3 Black Diamond EcoLine
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 7.413 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 12031620 | |
| EAN | 4002516554622 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 augustus 2022 |