Miele Complete C3 Cat & Dog PowerLine Blackberry Red
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Kleur | Rood |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 7.263 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | 12031690 | |
| EAN | 4002516554677 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 juli 2022 |