Philips Performer Silent FC8780
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 4 l |
| Vermogen | 650 W |
| Type stofzuiger | Sledestofzuiger |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 4 l |
| Draaghandvat | |
| Soort buis | Telescopisch |
| Materiaal buis | Metaal |
| Wielen | |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Snoerloos | |
| Snoeropbergruimte | |
| Snoerlengte | 9 m |
| Kleur | Blauw |
| Vermogen | 650 W |
| Variabel vermogen instelbaar | |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Actieradius | 12 m |
| Parkeerstand | |
| Stofzak vol indicator | |
| Automatische snoeroproller | |
| Geluidsniveau | 66 dB |
| Spleetzuigmond | |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Motorbeschermingsfilter | |
| Wasbaar filter | |
| Verwijderbare filter |
| Breedte | 47 cm |
| Diepte | 28 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | FC8780/09 | |
| EAN | 8710103860501 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 januari 2019 |